نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

معاون فنی و محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی كشور در گفت و گو با رادیو ایران: بسیج سازندگی در رفع محرومیت زدایی نقش کمک کننده به دولت را دارد

معاون فنی و محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل برخورداری از امکانات و نیروی انسانی می توانند نقش کمک کننده ای در کاهش هزینه ها داشته باشند.

1400/09/02
|
14:17

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مهدی غلامی معاون فنی و محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی کشور در برنامه نمودار از اقدامات بسیج سازندگی در رفع محرومیت زدایی صحبت کرد و گفت: بسیج سازندگی کشور بواسطه گروه های مردمی نقش کمک کننده به دولت را دارد و دستگاه و نهادهای حاکمیتی به عنوان حامی و پشتیبان بسیج فعالیت های را در جهت تامین مسکن محرومان، آبرسانی کشاورزی و ... انجام می دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه سازماندهی گروه های مردمی بر عهده بسیج سازندگی است، به وضعیت اقتصادی کشور نیز اشاره کرد و گفت: در شرایطی که تحریم بر کشور حاکم است و بیشتر پروژه های اقتصادی به دلیل این تحریم ها، نیمه تمام باقی مانده ، نیاز است، بسیج، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نهادهای انقلابی با کمک و حمایت دولت به کمک مردم بشتابند.

معاون فنی و محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی کشور خاطر نشان کرد: بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل برخورداری از امکانات و نیروی انسانی می توانند نقش کمک کننده ای در کاهش هزینه ها داشته باشند.

مهدی غلامی خاطر اضافه کرد: در ماه های اخیر که خوزستان با مشکل بی آبی روبرو بود بسیج سازندگی با به کارگیری تجهیزات خود، طی 45 روز کار آبرسانی به زمین های کشاورزی استان خوزستان را انجام داد.

برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
نمودار