نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

رادیو ایران و پیش بینی بازار مسكن

رادیو ایران در برنامه «نمودار» خود، با حضور دكتر محمدحسن بازیار متخصص حوزه ی عمران و مسكن مركز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به پیش بینی بازار مسكن در سال 1401 می پردازد.

1400/12/07
|
10:01
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، معاملات در بازار مسكن به حدود 10 هزار فقره رسیده كه دوسوم وضعیت نرمال است. از طرف دیگر، وعده دولت برای ایجاد نهضت بزرگ ساخت و ساز در كنار عواملی همچون كاهش انتظارات تورمی و افت قیمت ارز، بازار مسكن را آماده ورود به دوره رشد معاملات همراه با ثبات قیمت كرده است.
راضیه حسینعلی تهیه كننده برنامه «نمودار» گفت: برخی كارشناسان معتقدند «چیزی كه در مورد بازار مسكن می‌توان حدس زد این است كه سال آینده شاهد نوسانات شدید نخواهیم بود. بازار یك ثبات نسبی را تجربه می‌كند و اگر تورم مهار نشود سیر افزایشی ادامه دارد، ولی با شیب نه چندان زیاد.»
وی ادامه داد: از همین رو در برنامه شنبه میزبان دكتر محمدحسن بازیار متخصص حوزه ی عمران و مسكن مركز پژوهش های مجلس شورای اسلامی می شویم و به پیش بینی بازار مسكن در سال 1401 خواهیم پرداخت.
«نمودار» این هفته به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی و اجرای مهرناز فقیهی و هماهنگی اكرم خیر خواه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
نمودار