كوی نشاط پنج شنبه از ساعت 9 به مدت 120

هواداران استاد دلنوا در بیمارستان «كوی نشاط» رادیو ایران

برنامه طنز «كوی نشاط»، این هفته هم پنج شنبه،با ماجراهای شنیدنی و متفاوت ساعت 9:00 صبح از رادیو ایران پخش می شود.

1400/08/26
|
09:52
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران،ندا حاجی اسماعیلی تهیه كننده برنامه «كوی نشاط» گفت: هواداران پر شمار استاد دلنوا نگران وضعیت جسمانی او بوده و به بیمارستان كوی نشاط آمده اند.
وی ادامه داد: با حضور اردشیر منظم بار دیگر شاهد رخدادی جدید در موسسه ی مالی و بی اعتبار «كوی نشاط» خواهیم بود و اینبار موسسه با كسری بودجه ی جدی مواجه شده است .
حاجی اسماعیل افزود: جیم كری ، انجلیا جولی ، كلنت ایستوود و تام هنكس شركت كننگان این هفته در مسابقه ی كوی نشاط حضور دارند.
حاجی اسماعیلی ضمن معرفی بخش های طنزاین هفته گفت: برای تعامل بیشتر با مخاطبان رادیوایران، ما موضوع هفته ی بعد برنامه را نیز اعلام می كنیم ،تا مخاطبا ن در صفحه مجازی با ما در ارتباط باشند.
وی ادامه داد: مسكن و حواشی آن موضوع بعدی برنامه «كوی نشاط» است علاقه مندان می توانند به صفحه ی مجازی koyeneshat @ مراجعه كنند و یك بیت در مورد موضوع برنامه بسرایند و یا به صورت تصویری برای ما ارسال كنند و یا صوت و تصویر خود را به شماره فضای مجازی رادیو ایران 09904055590 ارسال كنند.
گفتنی است «كوی نشاط» با هنرمندی ، تورج نصر، اردشیرمنظم، ناهید امیریان، امید ماهر، احمدرضا موسوی، مرتضی اسماعیلی، مریم باقری، تینا هاشمی، آزاده اكبری، مونیكا جهانبان و الهام زرتاختی و به كارگردانی شاهرخ باقری نژاد و به قلم ابوالفضل طاهری، مجید اجاقلو، لیلا حسین پور ،اشرف نوری، لیلا اسرار وعلیرضا عبدی هر هفته پنج شنبه ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
كوی نشاط