خانه و خانواده شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 10:30 به مدت 45 دقیقه

رادیو ایران

خانه و خانواده

امتداد حمایت از مظلومان مبارزه با فساد و رانت

هم زمان با انتصاب رئیس جدید قوه‌‌ قضاییه از سوی مقام معظم رهبری این هفته برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران با موضوع بررسی چگونگی تحول در این قوه و انتظارات و مطالبات عمومی از رئیس این قوه در گام دوم انقلاب اسلامی به روی آنتن می رود.

1397/12/22
|
11:48

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، برنامه بحث روز که چهارشنبه ها پخش می شود موضوعات روز جامعه را مورد نقد و بررسی قرار می دهد و این هفته چهارشنبه 22 اسفند به انتصاب رئیس جدید قوه‌‌ قضاییه می پردازد.
با انتصاب رییس جدید دستگاه قضا بحث ها و تحلیل ها در مورد اولویت های دوره جدید داغ است؛ از بازنگری در فعالیت بازوهای نظارتی تا نحوه مواجه با مفاسد دانه درشت یا حتی مشکلات قدیمی تر مثل اطاله دادرسی؛ از ماموریت هشت گانه رهبری تا انتظارات و مطالبات مردمی ، اما مهمترین رویکردهای دستگاه قضا در دوره جدید مدیریتی چه باید باشد؟
جهانگیر پیری تهیه کننده این برنامه گفت: در آخرین برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران در سال 97؛ میزبان ، دکتر محمدعلی اسفنانی؛ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران و دادیار دیوان عالی کشور و نیز دکتر سید اکبر حسینی امامی؛ کارشناس حقوقی هستیم تا این موضوع را به بحث بگذاریم.
وی ادامه داد: مخاطبان محترم این برنامه می توانند نظرات و پیشنهادات و سوال های خود را در این باره از طریق شماره تلفن های 22040086 – 22050009 و همچنین شماره پیام گیر 30000900 با این برنامه در میان بگذارند.
گفتنی است این برنامه با اجرای دکتر محمد رضا قربانی روز های چهارشنبه ساعت 12:40 تا 13:20 از رادیو ایران موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز پخش می گردد.

دسترسی سریع
خانه و خانواده