پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

امسال كاروان های خودروی شخصی و خانوادگی در اولویت قرار دارند

دبیر قرارگاه مركزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: اعزام كاروان راهیان نور به مناطق جنگی كه در دو سال گذشته به دلیل شیوع ویروس كرونا با وقفه روبرو بود، امسال با توجه به واكسیناسیون عمومی در كشور، دوباره از سر گرفته شده است.

1400/12/14
|
12:36
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سردار عباس مطهری دبیر قرارگاه مركزی راهیان نور سپاه و بسیج در برنامه « پلاك هشت» از آغاز اعزام كاروان های راهیان نور به مناطق جنگی ایران خبر داد و گفت: اعزام كاروان راهیان نور به مناطق جنگی كه در دو سال گذشته به دلیل شیوع ویروس كرونا با وقفه روبرو بود، امسال با توجه به واكسیناسیون عمومی در كشور، دوباره از سر گرفته شده است.

وی در ادامه با بیان اینكه مقدمات این سفر هم اكنون آماده شده است، گفت: با توجه به آنكه امسال كاروان های خودروی شخصی و خانوادگی در اولویت قرار دارد، بیشتر توجهات به این بخش اختصاص یافته است.

دبیر قرارگاه مركزی راهیان نور سپاه و بسیج اضافه كرد: كاروان های دانشجویان راهیان نور اكنون در حال اعزام به مناطق منطقه خوزستان، ایلام، هرمزگان و بوشهر هستند.

برنامه «پلاك هشت» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 13:30 به تهیه كنندگی ریحانه یزدان دوست و سیما پاتیمار از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
پلاك 8