پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

روزی برای یادآوری ایثار مردان تاریخ ساز

برنامه «پلاك هشت» امروز، یكشنبه 22 اسفند، همزمان با روز بزرگداشت شهدا ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

1400/12/22
|
09:57
|

به گزارش شبكه رادویویی ایران، بیست و دوم اسفند روز «بزرگداشت شهدا» و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران، فرصتی برای یادآوری راز باقی ماندن یاد و نام شهداست.
شهدایی كه از جان خود گذشتند و ایثار و از خودگذشتگی را برای ما معنا كردند.
ریحانه یزداندوست تهیه كننده برنامه «پلاك هشت» گفت: در تقویم رسمی كشور بیست و دوم اسفند به عنوان روز بزرگداشت شهدا نام گذاری شده است، از همین رو امروز، در برنامه میزبان، دكتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، سرلشكر پاسدار دكتر مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین و فرمانده سابق نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،
سردار عباس مطهری دبیر قرار گاه مركزی راهیان نورو سردار دكتر داوود غیاثی معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب كشور خواهیم شد و از اهمیت حفظ یاد و خاطره شهدا خواهیم گفت.
وی ادامه داد: در بخش دیگری از برنامه هم با اندیمشك ارتباط تلفنی خواهیم داشت و از زبان ایران یار و از فعالان فرهنگی آنجا در مورد مراسم انتشار تقریظ مقام معظم رهبری بر كتاب «حوض خون» كه امروز در بیمارستان اندیمشك برگزار می شود خواهیم شنید.
«پلاك هشت» این هفته به تهیه كنندگی ریحانه یزداندوست و با اجرای كیوان همتی و هماهنگی اكرم خیر خواه یكشنبه 22 اسفند ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك هشت