پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

گرامیداشت هفته بسیج در «پلاك هشت»

برنامه «پلاك هشت» دوشنبه سی ام آبان، با توجه به هفته بسیج و روز بسیج مساجد و محلات با غلامرضا فریورنیا مسئول مركز مطالعات و هدایت حركت های جهادی خراسان جنوبی گفت و گو می كند.

1401/08/30
|
12:32
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه این هفته «پلاك هشت» بیان كرد: فعالیت های گروه‌های جهادی در حاشیه مرزها برای مرزنشینان امید آفرین است.گروه های جهادی درراستای موضوعات محرومیت زدایی در كنار دستگاه های دولتی هستند تا كم بضاعتی مردم را تا حدودی كمتر كنند.
وی ادامه داد: این گروه ها در كنار فعالیت هایی كه خودشان دارند، از ظرفیت مردمی مناطق محروم برای محرومیت زدایی استفاده می كنند كه بسیار ارزشمند و شایسته است، گروه های جهادی در كنار مسائل عمرانی از جمله مدرسه سازی، مسجد سازی، ساخت حمام و سرویس بهداشتی برای نیازمندان، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دیگری به خصوص در حوزه اشتغالزایی و كارآفرینی انجام می دهند كه در گفت و گو با غلامرضا فریورنیا مسئول مركز مطالعات و هدایت حركت های جهادی خراسان جنوبی در برنامه روز دوشنبه سی ام آبان به آن خواهیم پرداخت.
گفتنی است «پلاك هشت» این هفته به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای كیوان همتی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك 8