پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

كنكاش رادیو ایران در بیسیم سردار محسن رضایی

برنامه «پلاك هشت» شنبه سوم دی ماه، در سالروز آغاز عملیات كربلای چهار، در قسمتی از برنامه مكالمه بیسیم محسن رضایی فرمانده وقت سپاه با شهید حسین خرازی فرمانده لشكر 14 امام حسین در اولین دقایق این عملیات را پخش می كند.

1401/10/03
|
12:49
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، رشادت، مقاومت و از خودگذشتگی نیروهای غواص ایرانی در عملیات كربلای چهار كه تصرف جزایری همچون ام‌الرصاص را به دنبال داشت، مقدمه‌ای شد تا عملیات كربلای پنج در تاریخ دفاع مقدس خودنمایی كند.
سیما پاتیمار تهیه كننده این هفته برنامه «پلاك هشت» بیان كرد: عملیات آبی خاكی كربلای چهار، یكی از عملیات‌های گسترده و غیركلاسیك جمهوری اسلامی ایران است كه توسط قرارگاه مركزی خاتم الانبیاء (ص) سپاه پاسداران در تاریخ 03/10/1365 با رمز محمد رسول‌الله (ص) انجام شد.
وی ادامه داد: از همین رو در برنامه روز شنبه سوم دی ضمن مروری بر تاریخچه عملیات كربلای چهار ، گفت و گوی آرشیوی با یكی از شهدای غواص كربلای چهار دربرنامه پخش می شود.
و همچنین در بخش دیگری از برنامه مكالمه بیسیم محسن رضایی فرمانده وقت سپاه با شهید حسین خرازی فرمانده لشكر 14 امام حسین در اولین دقایق عملیات كربلای چهار نیز پخش می شود.
گفتنی است «پلاك هشت» این هفته به تهیه كنندگی سیما پاتیمار و با اجرای حمیدرضا رضایی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك 8