پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

گرامیداشت سردار دل ها در «پلاك هشت»

برنامه «پلاك هشت» این هفته، همزمان با هفته مقاومت و سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، هر روز با حضور همراهان و همرزمان شهید قاسم سلیمانی به مرور خاطرات سردار دل ها می پردازد.

1401/10/13
|
12:21
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه «پلاك هشت» این هفته بیان كرد: در برنامه روز شنبه از ارتباط سردار سلیمانی با خانواده سخن گفتیم و روز یكشنبه با حضور نادر نوروزشاد، ازهمراهان حاج قاسم در كربلای 4 و 5، از نقش ایشان در دفاع مقدس صحبت كردیم. روزگذشته هم با حضور همسر شهید سردار حسین پورجعفری، از همراهان سردار سلیمانی در زمان شهادت، روایتی از ارتباط سردار سلیمانی با مدافعان حرم و خانواده هایشان را بیان كردیم.
فیروزی ادامه داد: در برنامه روز سه شنبه همزمان با سومین سالگرد شهادت ایشان با حضور سردار‌ محمدعلی آسودی، مدیر موسسه علمی فرهنگی پاسداران و سردار حمید كمالی، آخرین همراه سردار سلیمانی در سوریه، از ویژگی های شخصیتی و رفتاری ایشان خواهیم گفت.
همچنین در بخشی از برنامه زهرا عباسی، همسر شهید مدافع حرم محسن حججی، از خاطره دیدارش با سردار دل ها خواهد گفت وگزارش هایی از گلزار شهدای كرمان پخش می شود.
گفتنی است «پلاك هشت» سه شنبه 13 دی به صورت ویژه از ساعت 12:40 به تهیه كنندگی متین السادات فیروزی و اجرای كیوان همتی از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك 8