پلاک هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

حاج قاسم سلیمانی فرمانده ای زبده بود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: فرماندهی سردار قاسم سلیمانی در قرارگاه قدس جنوب شرق، امنیت را به معنای واقعی در آن منطقه برقرار کرد.

1399/10/13
|
14:23

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سرتیپ دوم پاسدار مجتبی شیروانیان، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان با اشاره به سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پیش از هر درجه و عنوان برای ما همان حاج قاسم سلیمانی لشکر ثارالله در 8 سال دفاع مقدس است.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان در بخش دیگر صحبت هایش با اشاره به اینکه منش و رفتار سردار فاسم سلیمانی با رزمندگان، و زیردستان مثال زدنی است، افزود: حاج قاسم سلیمانی چه در برخورد با زیردستان و رزمندگان و چه در طرح مباحث عملیاتی و تحلیلی همواره بهترین طرح ها را ارائه می داد.
وی خاطر نشان کرد: حاج قاسم سلیمانی از آغاز دوران دفاع مقدس فرمانده زبده ای بود، دلاورمردی او باعث شد پس از جنگ تحمیلی از سوی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سمت فرماندهی قرارگاه قدس جنوب شرق منصوب شود.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطر نشان کرد: فرماندهی سردار قاسم سلیمانی در قرارگاه قدس جنوب شرق، امنیت را در آن منطقه به معنای واقعی برقرار کرد.
برنامه پلاک هشت امروز به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی از ساعت 12:00 تا 13:55 به شکلی ویژه از رادیو ایران پخش شد.

دسترسی سریع
پلاک هشت