پلاك هشت شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:30 به مدت 25

ویژه گرامیداشت مرد مردمدار میدان در «پلاك هشت»

برنامه «پلاك هشت» امروز دوشنبه 13 آبان همزمان با دومین سالگرد شهادت مرد مردمدار میدان، حاج قاسم سلیمانی از ساعت 12:40 تا 14:00 از رادیو ایران پخش می شود.

1400/10/13
|
10:53
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ریحانه یزداندوست تهیه كننده برنامه این هفته «پلاك هشت» گفت: از ابتدای هفته در بخش های مختلف برنامه ،به بیان سیره سردار شهید حاج قاسم و همرزمانش پرداختیم.
وی ادامه داد: در روز سالگرد شهادت ایشان «پلاك هشت» به صورت ویژه از ساعت 12:40 پخش می شود.
این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: بخش های متنوع و مختلف با موضوع مقاومت و سردار سلیمانی و گفتگو با همرزمان و یاران نزدیك این شهید برای پخش آماده شده است كه به برخی از آنها اشاره كرد:
دكتر غلامرضا كافی شاعر و فعال فرهنگی، از همشهریان و همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس كه در گفتگو با پلاك هشت از مقام شهید و اهمیت بزرگداشت شهدا و از سروده های خود برای شهید قاسم سلیمانی می گوید.
همچنین گفت و گو با خلبان محمد علی پور جعفری فرزند سردار شهید حسین پور جعفری مشاور و افسر همراه شهید قاسم سلیمانی به همراه مادرشان از خاطرات سردار دل ها می گویند.
«پلاك هشت» این هفته به تهیه كنندگی ریحانه یزداندوست و اجرای كیوان همتی و هماهنگی اكرم خیر خواه از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
پلاك 8