رهاورد شنبه تا سه شنبه از ساعت 11:30 به مدت 25

«هفته جهانی کارآفرینی» در رهاورد رادیو ایران

هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی در جهان است که هر ساله از 18 تا 24 نوامبر برابر با 27 آبان تا 3 آذر همزمان در بیش از 180 کشور جهان برگزار می شود.

1400/09/02
|
09:52

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مریم بانو فطرتی، تهیه کننده این هفته برنامه «رهاورد» گفت: هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی در جهان است.
وی ادامه داد: در این رویداد هماهنگ، با تشویق افراد تلاش می‌شود تا نسل جدیدی از کارآفرینان به راه‌اندازی کسب و کار فکر و کسب و کار شخصی خود را آغاز کنند.
فطرتی افزود: عقیده بسیاری براین است که این پویش عظیم جهانی می‌تواند باعث ترفیع جایگاه کارآفرینی در اذهان و افکار گردیده و مشوقی برای راه‌اندازی کسب و کار توسط عموم جامعه شود.
تهیه کننده برنامه «رهاورد» یادآور شد:این رویداد مراسمی برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است. کسانی که ایده‌های خود را حیات بخشیدند و کسب و کاری را پایه‌گذاری کرده و باعث رشد اقتصادی در کشور خود و توسعه رفاه انسانی شدند.
وی در پایان افزود: از همین رو در برنامه «رهاور» این هفته با کیان روغن کش کارشناس ارشد علوم اقتصادی گفت و گو خواهیم داشت.
گفتنی است «رهاورد» این هفته به تهیه کنندگی مریم بانو فطرتی و اجرای بتول نجفی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:15 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم کننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
رهاورد