رویدادهای هفته جمعه ها از ساعت 14:30 به مدت 25 دقیقه

رادیو ایران

رويدادهاي هفته

ارا مردمی نمایندگان را دلگرم می كند

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم كل قوا ،در گفت و گو با رادیو ایران گفت: همواره نظام جمهوری اسلامی ایران به اتكای پشتیبانی و حمایت مردم پیش رفته و تصمیمات بزرگ گرفته است

1402/11/28
|
14:52
|

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم كل قوا در گفتگو با برنامه «رویدادهای هفته» رادیو ایران گفت: همواره نظام جمهوری اسلامی ایران، به اتكای پشتیبانی و حمایت مردم پیش رفته و تصمیمات بزرگ گرفته است و قطعا حضور مردم در صحنه های مهم سیاسی كشور می تواند تهدیدات دشمنان را رفع كند و این حضور نشان دهنده اتحاد و انسجام كشور است كه موجبات دلگرمی بیشتر و انسجام بیشتر را فراهم می كند.

وی ادامه داد: لذا در شرایطی كه دشمنان به دنبال دلسرد كردن و مایوس سازی مردم است، حضور پرشكوه مردم در سراسر ایران در راهپیمایی 22 بهمن بسیار ارزشمند و قابل تقدیر بود.

سردار سنایی راد، در مورد حضور مردم در انتخابات 11 اسفند بیان كرد: واقعیت این است كه با پیروزی انقلاب اسلامی زمینه حضور و مشاركت مردم در مسائل سیاسی فراهم شد و تجلی ایفای نقش مردم در سرنوشت كشور در انتخابات است و به نظر می رسد كه هم نخبگان كشور و هم رسانه ها می توانند نقش بسیار موثری در آگاهی بخشی به مردم و همچنین ترغیب، تشویق و كمك به تشخیص اهمیت انتخابات داشته باشند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی كل قوا افزود: نقش و حضور مردم تامین كننده امنیت و زمینه رشد و شكوفایی كشور و حل مشكلات است. طبیعی است كه در كشور ما مشكلاتی و جود دارد و جای انكار نیست اما از سوی دیگر ما ظرفیت ها و مزیت هایی داریم كه مجموعه هایی مثل مجلس می تواند با استفاده از اختیارات خودشان به دولت كمك كنند و با میدان داری مشكلات را تشخیص دهند و با استفاده از اختیاراتی كه دارند زمینه حل مشكلات را فراهم كنند به خصوص اگر از میزانی از آرا برخوردار باشند كه این آرا بتواند نوعی پشتوانه برای نمایندگان به حساب آید كه در میدان پیگیری و ظایف به آن ها اتكا كنند.

وی تاكید كرد: مسلما در شرایطی كه نمایندگان به پشتوانه آرا مردمی دلگرم باشند برای پیشبرد امور و حل مشكلات كشور آسان تر خواهد بود.

گفتنی است برنامه «رویداد‌های هفته» به تهیه كنندگی ریحانه بیرامی و اجرای بتول نجفی و رضا فرخی، و هماهنگی بابك شكری، جمعه‌ها ساعت 14:30 به روی آنتن رادیو ایران می‌رود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
رویدادهای هفته