بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

طوفان الاقصی؛ عملیاتی تعیین‌كننده و سرنوشت‌ساز علیه رژیم صهیونیستی

برنامه « بحث روز» دوشنبه 17 مهر، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به بررسی طوفان الاقصی عملیاتی سرنوشت ساز علیه رژیم صهیونیستی می پردازد.

1402/07/17
|
10:06
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده «بحث روز» بیان كرد: در جریان عملیات «طوفان الاقصی» صبح روز شنبه توسط نیروهای مقاومت فلسطین، در عملیاتی دقیق و هماهنگ، ضمن عبور از مرزهای غزه و ورود به شهرك‌های اشغالی در اطراف نوارغزه، در كمتر از نیم ساعت بیش از 5 هزار راكت و موشك به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیك شد و موفقیتی بی سابقه برای فلسطینی ها صورت گرفت .

وی ادامه داد: این حملات در سرزمین اشغالی با حملات قبلی بسیار فرق دارد. این حركت توفنده طوفان الاقصی، محصول خشم مقدسی است كه دشمن صهیونیستی نسبت به خود در ملت تحت ستم فلسطین كاشته و اكنون باید درو كند.

ربانی افزود: به همین منظور در برنامه «بحث روز» با حضور ناصرابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران و عضو دفتر سیاسی جنبش و دكتر علی سلطانی فرد تحلیل گر مسائل منطقه به بررسی طوفان الاقصی عملیاتی كه سرنوشت ساز علیه رژیم صهیونیستی است، بحث و تبادل نظر خواهیم كرد.

گفتنی است «بحث روز» به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی دوشنبه ها ساعت 12:40 به روی آنتن رادیو ایران می‌رود .


تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز