بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

حماسه عظیم 11 اسفند برگ زرین دیگری برای ایران

برنامه «بحث روز» دوشنبه 14 اسفند، مشاركت ستودنی مردم ایران را در یازده اسفند و سپس خدمت مسئولان را مورد بررسی قرار می دهد.

1402/12/14
|
09:26
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده برنامه «بحث روز» گفت: 11 اسفند ماه حماسه‌ای به وسعت ایران در جای جای میهن اسلامی رقم خورد؛ حماسه‌ای كه یادآور تمامی دلیر مردانی است كه جان و خونشان را در راه این آب و خاك فدا كردند و یادآور تمام روز‌هایی است كه ملت ایران اسلامی برای سربلندی كشور و برای دفاع از عقاید و آرمان هایشان تا پای جان در میدان ماندند و حضورشان را به ثبت رساندند.

وی ادامه داد: مردم دین خود را ادا كردند و با وجود تمام ناملایمات معیشتی و نا امیدی‌هایی كه دشمن در مدل‌های مختلف و با كمك ابزار‌های رسانه‌ای و غیر رسانه‌ای و تحریم و گرانی ایجاد كرد باز هم پای كار ماندند و آمدند و حماسه عظیم خود را با تمام آنچه در آرای خود داشتند به منصه ظهور رساندند.

تهیه كننده برنامه «بحث روز» گفت: حالا نوبت مسئولان است تا با تمام توان مانند دولت انقلابی وارد میدان شده و مشكلات را با تیغ تیز خدمت از سر راه بردارند و چرخ‌های اقتصاد و تولید را با رویداد‌های تحول آفرین به گردش در آورده و سرنوشت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و حتی روابط بین الملل ایران اسلامی را در روز‌های آتی رقم بزنند.

ربانی افزود: در همین راستا در برنامه «بحث روز» میزبان دكتر محمدحسن قدیری ابیانه كارشناس مسائل استراتژیك و دكتر شهاب اقبال حقوقدان و مدرس دانشگاه خواهیم شد و پیرامون حضور ستودنی مردم و مئولیت مسئولان بحث و تبادل نظر خواهیم كرد.

شایان ذكر است «بحث روز» به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی دوشنبه ها ساعت 12:40 بر روی آنتن رادیو ایران می رود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز