بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

از تنبیه متجاوز تا پیام ها و پیامدهای مهم عملیات تركیبی «وعده صادق»

ویژه برنامه «بحث روز» به عملیات مقتدرانه و تركیبی «وعده صادق» خواهد پرداخت و پیامدهای مهم آن را بررسی خواهد كرد.

1403/01/27
|
09:24
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فاطمه ربانی تهیه كننده «بحث روز» بیان كرد: تنبیه تاریخی، فرا رسید. خاورمیانه بیدار شد. ملتی با صدای غرش پهپاد‌ها و موشك‌هایی كه از كرمانشاه و شیراز و اصفهان و تبریز شلیك شد و به فلسطین اشغالی می رسید به خیابان‌ها و شبكه‌های مجازی هجوم بردند.
وی ادامه داد: اقدام تلافی‌جویانه و متنبه كننده جمهوری اسلامی ایران زمانی صورت گرفت كه 13 فروردین، رژیم صهیونیستی در حمله موشكی به بخش كنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، هفت تن از مستشاران جمهوری اسلامی ایران در سوریه از جمله سردار سرلشكر پاسدار زاهدی را به شهادت رساند.

تهیه كننده «بحث روز» افزود: در نخستین ساعت بامداد (یكشنبه 26 فروردین ماه) دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همراهی سایر نیرو‌های این نهاد انقلابی و مردمی، به عنوان بخشی از تنبیه كه پیش تر مقام معظم رهبری وعده آن را داده بودند ، آن رژیم نامشروع و جنایتكار را طی عملیات «وعده صادق» با رمز مقدس «یا رسول الله (ص)» با موفقیت اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی با ده‌ها فروند موشك و پهپاد مورد اصابت قرار دادند و این عملیات تركیبی پیام ها و ‌‌پیامدهایی هم به همراه داشت.

به همین منظور برنامه «بحث روز» میزبان دكتر روح الله ملكی پژوهشگر ارشد امنیت بین الملل و دكتر ناصر ترابی مدیر اندیشكده جهادی و استاد دانشگاه می شود و به طور ویژه به بررسی عملیات مقتدرانه و تركیبی «وعده صادق» و پیامدهای مهم می پردازد

شایان ذكر است «بحث روز» تا چهارشنبه به تهیه كنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی ساعت 12:40 بر روی آنتن رادیو ایران می رود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز