بحث روز چهارشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

وحدت شیعه و سنی موضوع "بحث روز"

برنامه بحث روز این هفته چهارشنبه 22 آبان با حضور مسئولانی از سازمان تبلیغات اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به موضوع وحدت مسلمانان می پردازد.

1398/08/21
|
09:39

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ در روزهای گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم(صل الله علیه و آله) و امام جعفر صادق(علیه السلام) و همزمان با هفته وحدت، برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران، با حضور حجت الاسلام میر محمدیان، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام طیبی فر، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به بررسی موضوع وحدت در میان امت اسلامی و نوع جدید توطئه دشمنان در جهت تفرقه افکنی میان مسلمانان در کشورهایی همچون عراق و لبنان می پردازد.
همچنین برای برنامه این هفته سوالی پیامکی در نظر گرفته شده که به قید قرعه سازمان تبلیغات اسلامی به کسانی که در زمان پخش برنامه از طربق شماره پیامک 30000900 به آن پاسخ درست دهند، جوایزی اهدا می کند.
لازم به یادآوری است، مطابق روند جدید در هفته‌های اخیر، پس از پخش برنامه بحث روز از رادیو ایران، کلیپ تصویری آن حوالی ساعت 19 و 30 دقیقه چهارشنبه از شبکه تلویزیونی_اینترنتی "مردم خبر" پخش می‌گردد.
گفتنی است برنامه بحث روز به تهیه کنندگی و سردبیری میثم پور اعظم، و اجرای دکتر محمد رضا قربانی چهارشنبه ها ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
بحث روز