بحث روز دوشنبه از ساعت 12:40 به مدت 40

رادیو ایران

بحث روز

پایان كاغذ بازی و از سكه افتادن امضای طلایی

برنامه «بحث روز» چهارشنبه 27 بهمن ماه، با حضور صاحب نظران به بررسی ابعاد مختلف الكترونیكی شدن صدور مجوز‌های كسب و كارمی پردازد.

1400/11/27
|
09:48
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، الكترونیكی شدن مجوز كسب و كار كه قرار است از 18 اسفند به اجرا درآید، موضوع این هفته برنامه «بحث روز» است.
به گفته فاطمه عبدالوند سردبیر برنامه «بحث روز» از آنجایی كه شماره معكوس الكترونیكی شدن تمام مجوزهای مورد نیاز فعالان كسب و كار برای فعالیت قانونی آغاز شده است، پرونده این موضوع با حضور كارشناسانی از وزارت اقتصاد و اتاق بازرگانی تهران مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
وی ادامه داد: طبق اعلام منابع رسمی، تمامی مراجعی كه مجوز كسب و كار صادر می‌كنند، از تاریخ مقرر می بایست به شكل الكترونیك این خدمات را ارائه دهند و فراخواندن متقاضیان ایجاد كسب و كار به صورت حضوری از این تاریخ به بعد جرم محسوب خواهد شد.
عبدالوند تصریح كرد: برنامه «بحث روز» میزبان دكتر امیر سیاح، رئیس مركز پایش محیط كسب و كار وزارت اقتصاد و دكتر هاتف خرمشاهی، دبیر شورای سیاست گذاری و مركز نوآوری دیجیتال و تحول اتاق بازرگانی تهران می شود و پیرامون ابعاد مختلف پرونده الكترونیكی شدن صدور مجوز‌های كسب و كار به گفتگو می كنند و به سوالات شنوندگان پاسخ خواهند داد.
گفتنی است «بحث روز» به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای محمدرضا قربانی چهارشنبه‌ ها ساعت 12:40 از رادیو ایران به پخش می‌شود.
تنظیم كننده:سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
بحث روز