جهان سیاست شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:30 به مدت 25

رادیو ایران

جهان سياست

مروری بر خبرهای ایران و جهان در «جهان سیاست»

برنامه «جهان سیاست» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15:30 از رادیو ایران پخش می شود.

1402/05/02
|
14:24
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، فریدون ماهر تهیه كننده این هفته برنامه «جهان سیاست» بیان كرد: موضوع هتك حرمت قرآن كریم در سوئد در روز‌ها و هفته‌های اخیر سبب شده تا انتقاد‌ها از رویكرد و اقدام غیرمسئولانه این كشور افزایش یافته و كشور‌ها و سازمان‌های مختلف بر محكومیت بی احترامی به كتب مقدس تاكید كنند.

وی ادامه داد: در همین خصوص در بخش «دریچه» میزبان دكترعلی پارسا خصال استاد دانشگاه و كارشناس مسایل سیاسی خواهیم شد و پیرامون این موضوع گفت و گو خواهیم كرد.

وی افزود: در بخش «با تحلیلگران» با حضور مهدی عزیزی كارشناس مسایل غرب آسیا پیرامون تحولات سرزمین های اشغالی بر علیه كابینه نتانیاهو گفت و گو خواهیم كرد.

ماهر در پایان تصریح كرد: در برنامه امروز به سراغ قدرت جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش «اقتدار هوایی حریم ولایت 1402» در منطقه‌عمومی انارك اصفهان نیز خواهیم رفت و دربخش «نسخه اصلی سری» مروری به پیشنهاد اتحادیه جهانی علمای مسلمین خواهیم داشت.

گفتنی است «جهان سیاست» این هفته به تهیه كنندگی فریدومن ماهر و اجرای ناصر صالحی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15:30 از رادیو ایران پخش می شود.


تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
جهان سیاست