کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

دلیل عمدی برای کار نکردن برخی چهره ها وجود ندارد

مریم کاظمی بازیگر تئاتر در گفت و گو با رادیو ایران گفت: کسانی که امروز از تئاتر فاصله گرفته اند و به نوعی خانه نشین شده اند ممکن است شرایط لازم را برای کار نداشته باشند.

1398/09/11
|
11:58

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مریم کاظمی بازیگر و هنرمند تئاتر در گفت و گو با برنامه «کافه هنر» در پاسخ به این پرسش که آیا برخی چهره های اصیل تئاتر خانه نشین شده اند یا خیر؟ گفت: در این زمینه نمی توان نظر کلی داد چرا که در حاضر برخی چهره ها در حال کار هستند و برخی دیگر نیز به دلایلی کار نمی کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه به نظر نمی رسد دلیل عمدی برای کار نکردن برخی چهره ها وجود داشته باشد، افزود: پیشکسوتانی نظیر ایرج راد، علی نصیریان و رضا بابک اگر توانایی و شرایط کار کردن برایشان فراهم باشد قطعا کار می کنند.
بازیگر و هنرمند تئاتر بخش دیگر صحبت هایش را به شعار تناتر برای همه که سال های پیش توسط مرکز هنرهای نمایشی طراحی شد، اختصاص داد و افزود: در هنرهای نمایشی مردمی بودن یا مردمی نبودن تئاتر مطرح نیست؛ متاسفانه در تصمیم گیری های دولتی هیچگونه کار کارشناسی صورت نمی پذیرد و مدیران با اتکا بر نظرات مشاوران دست به طرح های اینچنینی می زنند.
برنامه «کافه هنر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 به تهیه کنندگی سیده زهرا صالحی و زهره سربازی و با اجرای شهاب شهرزاد از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
کافه هنر