خاص باشید پنج شنبه از ساعت 17:25 به مدت 30

رادیو ایران

خاص باشيد

روایت کار آفرینی یک زوج در «خاص باشید»

برنامه «خاص باشید» در حوزه معرفی کارآفرینان موفق ایرانی، کسب و کارهای نوپا و شغل های خلاقانه است که هر هفته جمعه ها از رادیو ایران پخش می شود.

1401/02/23
|
10:18

به گزارش شبکه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه کننده برنامه «خاص باشید» بیان کرد: در برنامه «خاص باشید» جمعه بیست و سوم اردیبهشت، با یک زوج کارآفرین که از مدیران شرکت دانش بنیانی در حوزه زیست فناوری (بیوتکنولوژی) هستند، آشنا خواهیم شد.
وی ادامه داد:با توجه به نامگذاری سال 1401 به عنوان «سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» در برنامه این هفته همراه این زوج کارآفرین، از شرایط راه اندازی مجموعه های دانش بنیان، اطلاعاتی کسب خواهیم کرد.
فیروزی افزود: این زوج کارآفرین (آقای مقبلی و خانم مبلی) به تولید کیت های سلولی- مولکولی که در آزمایشگاه های تحقیقاتی و دارویی کاربرد دارد و همین طور بیوفیلترهای صنعتی که در تصفیه پساب های کارخانه ها به کار می روند، مشغول هستند.
این تهیه کننده رادیویی در پایان تصریح کرد: «خاص باشید» برنامه ای مستند گزارشی برای معرفی کارافرینان خوش فکر کشورمان است که هر هفته، تینا میرکریمی، گزارشگر برنامه، به محل کار یکی از کارآفرینان موفق می رود و از آن ها درباره راز و رمزهای کسب و کارشان، اطلاعاتی کسب می کند.
«خاص باشید» را جمعه ها ساعت 16:00 از رادیو ایران بشنوید
تنظیم کننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خاص باشید