از ساعت به مدت

رادیو ایران

خاص باشيد

روایتی دیگر از یك خاصی دیگر

برنامه «خاص باشید» جمعه ها ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می شود.

1401/12/05
|
09:00
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه كننده برنامه «خاص باشید» بیان كرد: این برنامه در حوزه معرفی كارآفرینان موفق ایرانی و كسب و كارهای نوپا و شغل های خلاقانه است كه جمعه ها ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می شود.
وی ادامه داد: در برنامه «خاص باشید» روز جمعه 5 اسفند، با شهناز مرادی، تولید كننده لوازم خانه و آشپزخانه، به شیوه سبدبافی گفتگو خواهیم كرد.
فیروزی افزود: سبدبافی یكی از صنایع دستی است. در گیلان، سبدبافی به نام مرواربافی رایج است. مركز اصلی فعالیت دست‌اندركاران این صنعت اطراف آستانه اشرفیه و به‌ویژه روستای كوركا، می‌باشد و به‌طور پراكنده در مناطق دیگر استان گیلان از جمله اطراف بندركیاشهر و در صیقلان بازار جمعه نیز دیده ی‌شود.
و ما این بار به سراغ كار آفرینی در این حوزه رفته ایم.
این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: مرادی كسب و كار خود را با دو میلیون تومان سرمایه اولیه آغاز كرده است و اكنون برای گروهی از بانوان سرپرست خانوار اشتغال زایی كرده و به تولید انواع محصولات مناسب برای منازل و آشپزخانه مشغول است.
«خاص باشید» مستند گزارشی است برای معرفی كارآفرینان خوش فكر كشورمان كه هر هفته، تینا میركریمی گزارشگر برنامه به محل كار یكی از كارآفرینان موفق می رود و از آنها درباره راز و رمزهای كسب و كارشان، اطلاعاتی كسب می كند.

«خاص باشید» را جمعه ها ساعت 16:00 از رادیو ایران بشنوید.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
خاص باشید