یک دو صدا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20 به مدت 30 دقیقه

برگزاری آزمون ورودی ضبط مسابقه «یک، دو، صدا» رادیو ایران در شرایط ویژه

تهیه‌کننده برنامه «یک، دو، صدا» با اشاره به تولید این مسابقه با محتوای سرگرمی برای شنوندگانی که در خانه می‌مانند، تا سالم بمانند از آزمون ورودی و ضبط این برنامه در شرایط سخت شیوع بیماری کرونا خبر داد.

1399/02/07
|
11:49

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مهدی ساعی با اعلام این خبر اظهار کرد: فصل هشتم این مسابقه به گویندگی و اجرا اختصاص دارد و ثبت نام در بهمن ماه 1398 صورت گرفت که قرار بود در اسفند ماه آزمون ورودی برگزار شود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا به سال 1399 موکول شد.
وی ادامه داد: با وجودی که در فصل هشتم ظرفیت ثبت نام 120 نفر وجود داشت، 150 نفر نیز در لیست ذخیر حضور دارند که می‌توان گفت روی هم 270 نفر در آزمون ورودی ثبت نام کرده‌اند.
تهیه‌کنننده برنامه «یک، دو، صدا» خاطرنشان کرد: به دلیل وضعیت کشور و تولید برنامه با محتوای سرگرمی برای شنوندگانی که در خانه می‌مانند تا سالم بمانند، با رعایت اصول بهداشتی و برنامه‌ریزی ویژه این فصل را تولید خواهیم کرد که در اولین آزمون 75 نفر دعوت شدند تا تست اولیه انجام شود.
وی افزود: برنامه‌ریزی به این شکل است که که در هر ساعت فقط 10 نفر در استودیو حاضر شده و زمان‌بندی مشخصی برای حضور شرکت‌کنندگان وجود دارد.
ساعی با بیان اینکه داوری این فصل بر عهده بهروز تشکر، فاطمه آل عباس، مسعود اسکویی و فاطمه نیرومند است به زمان پخش این مسابقه اشاره کرد و گفت: آزمون فصل هشتم مسابقه «یک، دو، صدا» از روز شنبه ساعت 17:30از رادیو ایران شنیده می‌شود.
تهیه‌کننده مسابقه «یک، دو، صدا» ادامه داد: راه‌یافتگان مسابقه از همین هفته در گروه‌های سه نفری در بخش‌های مختلفی همچون گویندگی مبتنی بر متن، بداهه‌گویی، حکایت و شعر خوانی با هم رقابت می‌کنند.
وی تصریح کرد: با همکاری مرکز بهداشت سازمان صدا و سیما در بدو ورود شرکت‌کنندگان به استودیو، ابتدا تب سنجی شده و در ادامه ماسک، دستکش و ماده ضد عفونی‌کننده در اختیار آنها قرار می‌گیرد.
گفتنی است «یک ، دو ، صدا» با اجرای نسیم رفیعی، گزارشگری مهران حبیبی، نویسندگی لیلا حسن‌پور و تهیه‌کنندگی مهدی ساعی و زینب برومند و هماهنگی منا قنادها از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 روی موج FM ردیف 90 مگاهرتز ار رادیو ایران پخش می‌شود.

دسترسی سریع
یک دو صدا