ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 17:10 به مدت 45

اختلاف نظرها درباره انتخاب دبیر کل کمیته ملی المپیک

مسئول بخش غیر فوتبالی روزنامه ایران ورزشی گفت:شخصی که به عنوان دبیر کل کمیته ملی المپیک انتخاب می شود باید علاوه بر داشتن 10 سال سابقه مدیریت ورزش قهرمانی، به زبان انگلیسی مسلط باشد و روابط بین المللی خوبی نیز داشته باشد.

1398/07/17
|
09:21

اساسنامه کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران در نشست هیات وزیران به ریاست دکتر حسن روحانی رییس جمهور با انجام برخی اصلاحات به تصویب رسید.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه «ورزش ایران» برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات این اساسنامه با «آزاده پیراکو» خبرنگار ورزشی و مسئول بخش غیر فوتبالی ایران ورزشی، گفت و گو کرده است.
«آزاده پیراکو» خبرنگار ورزشی و مسئول بخش غیر فوتبالی روزنامه ایران ورزشی در گفت و گو با رادیو ایران درباره روند اصلاح و تصویب اساسنامه کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران گفت: اصلاح و تصویب اساسنامه کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران در یک روند طولانی و با تاخیر صورت گرفت که این تاخیر به دلیل وجود برخی اختلافات و دیدگاه نظرات بوده است.
وی در ادامه شاخص های انتخاب دبیر کل را یکی از مهمترین نکات اساسنامه برشمرد و افزود: طبق مصوبه اعضای هیات اجرایی، شخصی که به عنوان دبیر کل کمیته ملی المپیک انتخاب می شود باید علاوه بر داشتن 10 سال سابقه مدیریت ورزشی قهرمان، به زبان انگلیسی مسلط باشد و روابط بین المللی خوبی نیز داشته باشد.
برنامه ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:05 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران