ورزش ایران شنبه ‌تا پنجشنبه از ساعت 19 به مدت 45

در برابر سوریه تغییرات در ترکیب تیم خواهیم داشت

حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: در کادر فنی اسکوچیچ و در بین بازیکنان علیرضا جهانبخش را در ترکیب اصلی نخواهیم داشت.

1400/08/25
|
10:32

یه گزارش شبکه رادیویی ایران، حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال در برنامه ورزش ایران درباره آخرین وضعیت تیم در امان گفت: امکانات تیم ملی ایران در اردن بهتر از لبنان است. زمین چمن طبیعی است، کیفیت آن ایده آل نیست اما به نسبت چمن مصنوعی خیلی بهتر است.

وی با اشاره به غایبین ایران در بازی فردا درباره تغییرات در ترکیب تیم ملی گفت: در کادر فنی اسکوچیچ و در بین بازیکنان علیرضا جهانبخش را در ترکیب اصلی نخواهیم داشت. در بازی فردا تغییرات خواهیم داشت.

سخنگوی فدراسیون فوتبال که با رادیو ایران گفتگو می‌کرد، درباره اخبار ضد و نقیضی که از اردوی سوریه منتشر شده، گفت: بخش اعظم اخبار سوریه، جنگ رسانه ای حریف است. کادر فنی روی اما و اگرها و احتمالات برنامه ریزی نمی کند. با قدرت هر چه تمامتر در برابر سوریه صف آرایی خواهیم کرد.

در ادامه این گفت و گوی رادیویی، امید نمازی مربی اسبق تیم ملی فوتبال به روی خط برنامه آمد و درباره فعالیت این روزهایش گفت: در حال حاضر به عنوان دستیار با تیم لیگ برتری هیوستون دینامو مشغول به فعالیت هستم.

وی با اشاره به دلایل جدایی اش در دوران کی‌روش از تیم ملی گفت: 7 ماه بدون دریافتی کار کردم و علت جدایی من از تیم ملی عمل نکردن فدراسیون فوتبال به تعهداتش بود. کفاشیان گفت موجودی نیست و در همان دوران پیشنهاد از فدراسیون آمریکا داشتم و موافقت کردم.

وی با اشاره به شرایط تیم ملی با اسکوچیچ بیان کرد: اسکوچیچ نتایج خوبی گرفته و انتقادات غیرمنصفانه است. از لحاظ نتیجه گیری امیدواریم بزودی راهی جام جهانی شویم.

نمازی با ذکر دلایل جدایی رحمتی و عقیلی در تیم ملی تاکید کرد: رحمتی عذرخواهی نکرد و کی‌روش هیچ وقت نبخشید. هادی عقیلی دعوت به اردو شد اما در ترکیب اصلی قرار نگرفت و اردو را ترک کرد.

نمازی با تمجید از شرایط تیم ملی گفت: تیم ملی با نظم موجود می‌تواند برای تیمهای بزرگ دنیا مشکل ساز شود. توانایی صعود از گروه در دوره آینده جام جهانی را داریم. در صورت صعود تیم جدید کی‌روش یعنی مصر به جام جهانی احتمال رویارویی با ایران وجود دارد.

مربی سابق تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا تمایل به فعالیت در فوتبال ایران را دارد، گفت: در صورت مهیا شدن شرایط برای کار کردن در ایران آماده هستم. سال گذشته قرار بود با فکری به عنوان دستیار اول کار کنم. اولویتم اینست به عنوان سرمربی در ایران فعالیت کنم.

دسترسی سریع
ورزش ایران