از تو به یك اشاره هر روز از ساعت 19:30 الی 20:55 به مدت 85 دقیقه

رادیو ایران

از تو به یك اشاره

شهادت روزی اش بود...

محور موضوعی برنامه« ازتو به یك اشاره»در شب گذشته رزق و روزی بود. با این سوال كه تا به حال واسطه رسیدن روزی به كسی بودید؟

1396/03/10
|
10:02
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران قدوسیان با اعلام این خبر گفت: علاوه بر آیتمها و بخشهای مختلف سخنان حجه الاسلام پناهیان و قرائتی هم مسیر روشنی را در این خصوص جلوی راه مخاطبان می گذاشت.
اما آنچه بیش از همه قابل توجه بود اشاره آل عباس گوینده برنامه به روزی عوامل «از تو به یك اشاره»بود. در بخشی از برنامه گوینده برنامه اذعان داشت این روزی ما بوده كه دومین سال متوالی در لحظات افطار با شما همراه هستیم ولی در بین ما گیتی محمدی گزارشگر برنامه پر روزی تر از بقیه بوده. چرا كه هر شب مهمان خانواده های شهدای مدافع حرم است. محمدی شب گذشته منزل سردار شهید مدافع حرم عبدالرشید رشوند و البته جانباز سرافراز داود رشوند رفته بود تا ضمن تهیه مستند گزارشی هدیه رادیو ایران را به این خانواده اهدا كند.
«از تو به یك اشاره »ویژه برنامه افطار رادیو ایران است كه دومین سال متوالی به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان. گویندگی فاطمه آل عباس و با همكاری استاد علیرضا فتحی پور. سعید توكلی. نسیم رفیعی. سارا آقامحمدی. گیتی محمدی. احسان زارع. متین السادات فیروزی. افسانه خیرخواه. لیلا حسین پور. محسن دین محمد. سیما بلوری پریوش صالحی فرد و... از ساعت 19:30 تا 21 روی آنتن رادیو ایران می رود.

دسترسی سریع
از تو به یك اشاره