از تو به یك اشاره هر روز از ساعت 19:30 الی 20:55 به مدت 85 دقیقه

رادیو ایران

از تو به یك اشاره

توجه به اشارات خداوند در " از تو به یك اشاره

رادیو ایران از شنونده های خود خواسته كه برای ترویج سنت افطاری ساده عكس های خودرا از سفره های افطاری برای برنامه «از تو به یك اشاره»ویژه برنامه افطار ارسال كنند

1396/03/17
|
10:33
|

رادیو ایران از شنونده های خود خواسته كه برای ترویج سنت افطاری ساده عكس های خودرا از سفره های افطاری برای برنامه «از تو به یك اشاره»ویژه برنامه افطار ارسال كنند.مدیر گروه جامعه رادیو ایران با اعلام این خبر گفت: عكس های ارسالی مخاطبان رادیو از طریق «رادیو نما»و در زمان پخش برنامه «از تو به یك اشاره»به روی آنتن می رود.
به گزارش شبكه رادیویی ایران رضا بحیرایی مدیر گروه جامعه این شبكه رادیویی با بیان اینكه «از تو به یك اشاره» دومین سال متوالی است كه از گروه جامعه پخش می شود گفت: این برنامه سعی می كند تا با توجه به حال و هوای رمضان برنامه ای مناسب و مفید را برای شنونده ها در لحظات افطار تدارك ببیند .
بحیرایی ادامه داد : در «از تو به یك اشاره» سعی شده تا هر روز یكی از صفات خداوند موضوع برنامه قرار بگیرد و آثار این صفات در زندگی امروز ما مورد توجه باشد .
وی با اشاره به بخش ها و آیتم های مختلف این ویژه نامه ادامه داد: نكته ها و سخنان پند آموز اخلاقی از بزرگان ،بخش های روایی گوناگون ،گفتگو با خانواده شهدای مدافع حرم و هشت سال جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی ، گفتگو با ائمه جمعه شهرستان ها ی مختلف از بخش های این برنامه است.
مدیر گروه جامعه رادیو ایران تصریح كرد: هدیه ای به رسم یادبود از طرف رادیو ایران به خانواده معظم شهداء اهداء می شود ضمن اینكه توجه به حس و حال روزه داران در زمان افطار یكی از مهمترین ویژگی های این برنامه است.
از تو به یك اشاره به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان،گویندگی فاطمه آل عباس ، نویسندگی سارا آقامحمدی، ساناز احمدی دوستدار، لیلا حسین پور،كارشناسی استاد فتحی پور،گزارشگری گیتی محمدی و با همكاری سعید توكلی،نسیم رفیعی،حسن همایی، احسان زارع، افسانه خیرخواه، سیما بلوری، شیرین خبازی و... در ایام ماه مبارك رمضان از ساعت 19:30 روی آنتن رادیو ایران می رود.

دسترسی سریع
از تو به یك اشاره