از تو به یك اشاره هر روز از ساعت 19:30 الی 20:55 به مدت 85 دقیقه

رادیو ایران

از تو به یك اشاره

تكنیك های به جا و مناسب برنامه سازی در از تو به یك اشاره

تهیه كننده ویژه برنامه افطار رادیو ایران گفت:یكی از نكات مثبت برنامه كه هم سال گذشته و امسال با استقبال مواجه شد ،فرم اجرایی برنامه است

1396/03/22
|
09:58
|

تهیه كننده ویژه برنامه افطار رادیو ایران گفت:یكی از نكات مثبت برنامه كه هم سال گذشته و امسال با استقبال مواجه شد ،فرم اجرایی برنامه است كه ما سعی كردیم از تكنیك های برنامه سازی به جا و مناسب استفاده كنیم .از جمله در ورودی برنامه و مهم تر از آن در باكس اذان گاهی كه حدود 30 تا 40 دقیقه برنامه بدون موسیقی منتهی به اذان مغرب به افق تهران می شود به طوری كه با طراحی صدا جای خاص موسیقی در این بخش احساس نشود».
به گزارش شبكه رادیویی ایران ساجد قدوسیان تهیه كننده «از تو به یك اشاره» ویژ ه برنامه افطار رادیو ایران گفت: در هر برنامه یكی از صفات الهی به عنوان موضوع محوری مطرح می شود كه سعی كرده آن را در فضای اجتماعی تعریف كرده و سوالی در این خصوص مطرح كنیم كه مخاطبان در برنامه مشاركت داشته باشند.این صفات الهی در آیتم انتهایی برنامه با عنوان «یك قدم نزدیكتر» تجمیع شده و هر روز یك صفت به این اوصاف اضافه می شود .ضمن اینكه همزمان در رادیو نمای ایران این مسیر طی می شود.
قدوسیان با اشاره به بخش های مختلف برنامه می گوید: ورودی كه اشاره به موضوع محوری برنامه دارد، «تلالو» كه محتوای آن سخنان علمای دین در باره اخلاق و موضوعات برنامه است. « سی روز در استان»كه هر روز به یكی از استان های كشورمان سر می زنیم تا از رسوم خاص شهرها و استان ها در ماه مبارك رمضان با خبر شویم.«از حرم تا حریم »گفتگو با خانواده شهدای مدافع حرم و پیام های اخلاقی ائمه جمعه شهرستان های مختلف از دیگر بخش های این برنامه است.
«از تو به یك اشاره» ویژه برنامه افطار رادیو ایران است كه به دلیل استقبال مخاطبان دومین سال متوالی به تهیه كنندگی ساجد قدوسیان گویندگی فاطمه آل عباس و با همكاری استادعلی رضا فتحی پور، سعید توكلی، نسیم رفیعی،فاطمه نیرومند ،گیتی محمدی، حسن همایی،سارا آقا محمدی ، احسان زارع، متین السادات فیروزی، افسانه خیرخواه،لیلا حسین پور ،سیما بلوری،محسن دین محمد و... از ساعت 19:30 تا 21 روی آنتن رادیو ایران می رود.

دسترسی سریع
از تو به یك اشاره