صبح انقلاب 13 تا 22 بهمن از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

صبح انقلاب

نمایشگاه اقتدار چهل، حاصل دسترنج نیروهای مسلح

مشاور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: نمایشگاه اقتدار چهل در یازده حوزه رزمی و پشتیبانی رزم، برگزیده ترین و آخرین تجهیزات و دستاوردها را در فضایی باز و مسقف به نمایش گذاشته شده است.

1397/11/21
|
11:57

سردار محمد عزیزی دلشاد مشاورعالی صنعتی و تحقیقاتی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت و گو با برنامه «صبح انقلاب» درباره نمایشگاه دستاوردهای دفاعی نیروهای مسلح و جزئیات آن گفت: نمایشگاه اقتدار چهل در یازده حوزه رزمی و پشتیبانی رزم، برگزیده ترین و آخرین تجهیزات و دستاوردها که شامل انبوهی از موشک ها، تانک ها و ... است را در فضایی باز و مسقف به نمایش گذاشته شده است.
وی در ادامه به موشک های این نمایشگاه نیز اشاره کرد و با بیان اینکه موشک های امروز برای همه بازدیدکنندگان جذابیت فراوان داشته است، افزود: دستاوردهای این نمایشگاه همه تولید داخل و حاصل دسترنج نیروهای مسلح هستند و تولیدات خارجی حق ورود نداشته اند و همین موضوع جذابیت بیشتری را برای این نمایشگاه به وجود آورده است.

برنامه صبح انقلاب از 13 بهمن تا 22 بهمن از رادیو ایران با تهیه کنندگی شهاب نادری و آرمان ستوده و با اجرای سعید توکلی و نوید نوروزی از ساعت 6:35 تا 8 پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع
صبح انقلاب