رویای آندلس چهارشنبه از ساعت 20:35 به مدت 25

رادیو ایران

روياي آندلس

روایت 44 سال نفوذ و دشمنی امریكا و غرب در «رویای آندلس»

برنامه «رویای آندلس» در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از نفوذ و دشمنی آمریكا و غرب با انقلاب اسلامی ایران می گوید.

1401/11/19
|
15:16
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، با وجود تمام توطئه های مستقیم و غیر مستقیم استكبار جهانی در منطقه از جمله جنگ تحمیلی صدام علیه ایران و حمایت همه جانبه استكبار از صدام در طول هشت سال، باز هم شاهد این بودیم كه جمهوری اسلامی با سربلندی از این جنگ بیرون آمد و تمام قدرت های شرق و غرب را وادار به عقب نشینی ساخت.
فریدون ماهر تهیه كننده برنامه «رویای آندلس» گفت: جمهوری اسلامی ایران در مسیر خود با فشارها و تحریم های اقتصادی زیادی روبرو شد كه بیشتر این تحریم ها به خاطر جلوگیری از دست یابی ایران به انرژی هسته ای بود، اما ایران با تلاش و كوشش دانشمندان خود به این انرژی دست یافت.
وی افزود: در آستانه چهل و چهارمین جشن انقلاب در برنامه «رویای آندلس» میزبان مصطفی صادقی كارشناس مسایل سیاسی، دكترناصر ترابی كارشناس مسایل سیاسی، دكتر ایرج فرخنده پور كارشناس مسایل بین الملل و دكتر محمود محمدی كارشناس مسایل اقتصاد سیاسی خواهیم شد و پیرامون نفوذ و دشمنی آمریكا و غرب با انقلاب اسلامی ایران گفت و گو خواهیم كرد.
گفتنی است «رویای آندلس» به تهیه كنندگی فریدون ماهر و اجرای احسان همتی چهارشنبه ها ساعت 21:35 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
رویای آندلس