صبح جمعه با شما جمعه از ساعت 09:00 به مدت 150

پخش مجدد «صبح جمعه با شما» از رادیو ایران

برنامه«صبح جمعه با شما» پس از دو ماه، با پایان ماه صفر، از روز جمعه دوم آبان از شبكه رادیویی ایران پخش می شود

1399/07/28
|
09:19
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان، تهیه كننده برنامه رادیویی«صبح جمعه با شما» گفت: برنامه«صبح جمعه با شما» از دیرباز پر مخاطب ترین برنامه طنز رادیو بوده و در این روزهای سخت می‌ تواند تا حدی دل مردم را شاد كند كه حداقل ساعاتی از فكر و خیال رهایی پیدا كنند.
كارگردان «صبح جمعه با شما» درباره چگونگی ضبط برنامه نیز افزود: البته همچنان برای حفظ سلامت مردم و هنرمندان، متاسفانه برنامه در حضور تماشاگران ضبط نمی‌ شود و حتی ضبط برنامه در استودیو نیز با تعداد كمی از هنرمندان و در چند روز و با حفظ كامل شیوه نامه‌ های بهداشتی انجام می‌ شود. هر چند تولید این چنینی برنامه بسیار سخت است، ولی مردم این روزها بیش از هر زمان دیگری به شادی نیاز دارند.
این سردبیر رادیو اضافه كرد: طبیعی است كه بخش عمده ای از نمایش های برنامه حول و حوش مساله كرونا باشد، ولی رسالت برنامه «صبح جمعه با شما» همچنان پا برجاست و ما به عنوان صدای مردم، همواره مطالبات مخاطبانمان را با زبان طنز و كمدی مطرح می‌كنیم.
برنامه«صبح جمعه با شما»، جمعه ها ساعت 9:00 صبح، بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 كیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح جمعه با شما