صبح جمعه با شما جمعه از ساعت 09:00 به مدت 150

جشن گروه «صبح جمعه با شما» درسالروز پیامبر مهربانی

گروه برنامه ساز «صبح جمعه با شما» در سالروز ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) ویژه برنامه شاد «صبح عید با شما» را تقدیم می كند.

1400/08/01
|
10:10
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه كننده و سردبیر ‌و كارگردان برنامه «صبح جمعه با شما» ضمن اعلام این خبر افزود: به مخاطبان پر شمار برنامه «صبح جمعه با شما» قول داده بودیم كه در اعیاد ملی و مذهبی كه تعطیلی رسمی است به صورت زنده برنامه را تهیه و پخش كنیم.
وی ادامه داد: طبق وعده ای كه دادیم در روز یكشنبه دوم آبان مصادف با میلاد پر بركت نبی مكرم اسلام (ص) و میلاد با سعادت امام جعفر صادق (ع) از ساعت 9:00 ویژه برنامه «صبح عید با شما» تقدیم می شود.
قدوسیان اضافه كرد: در این برنامه علاوه بر نمایش ها و طنزآهنگ های متعدد، هنرمندانی در استودیو پخش حضور دارند كه از آن جمله می‌توان به عباس محبی، محمدرضا لبیب و ایزد كاویانی اشاره كرد.
این تهیه كننده رادیویی اظهار داشت: مخاطبان می‌توانند حین پخش برنامه با شماره های تلفن پخش رادیو ایران 22040086 و 2205009 و همچنین سامانه پیامكی رادیو ایران 30000900 در ارتباط باشند تا این میلاد فرخنده را در كنار هم به شادی بگذارانیم
ساجد قدوسیان در پایان یادآور شد اجرای این برنامه به عهده نسیم رفیعی است
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
صبح جمعه با شما