صبح جمعه با شما جمعه از ساعت 09:00 به مدت 150

ذره بین «صبح جمعه با شما» روی كرونا

برنامه طنز «صبح جمعه با شما» این هفته جمعه 28 آبان،بی توجهی مردم به كرونا را زیر ذره بین قرار می دهد.

1400/08/27
|
06:11
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران،ساجد قدوسیان تهیه كننده، سردبیر و كارگردان برنامه «صبح جمعه با شما» اظهار داشت: با توجه به اینكه همچنان خطر اوج گیری كرونا در تمام دنیا پابرجاست و طبیعتا كشور ما هم از این مساله مستثنی نیست و با اینكه كارشناسان همواره در حال هشدار دادن هستند ولی متاسفانه شاهد حضور غیر ضروری و پررنگ برخی از مردم در اماكنی هستیم كه حتی بعضی از آنها حتی در شرایط عادی هم اتفاق نمی افتاد.
وی ادامه داد: لذا طبق تصمیم اتاق فكر برنامه «صبح جمعه با شما» تصمیم گرفتیم تا نمایش ها و طنزآهنگ هایی با این محور تولید كنیم كه علاوه بر ایجاد فضایی مفرح و شاد در این خصوص هشدار دهنده هم باشد.
قدوسیان افزود:البته طبق روال این تنها موضوع محوری برنامه «صبح جمعه با شما» نخواهد بود و طبیعتا همواره در راستای رسالت برنامه كه همانا بیان مطالبات مردم و طرح مسائل و مشكلات و رساندن صدای مخاطبان به مردم با زبان طنز تولیداتی خواهیم داشت.
وی در پایان خاطر نشان كرد: ضمنا مخاطبان می‌توانند موضوعات و مسائل پیشنهادی خود را در زمان پخش برنامه به سامانه پیامكی رادیو ایران به شماره 30000900 ارسال كنند تا دستمایه تولیدات برنامه باشد و از این طریق صدای آنها به گوش مسئولین امر برسد.
«صبح جمعه با شما» از دیرباز پر مخاطب ترین برنامه طنز رادیوی ایران بوده بوده كه هر جمعه ساعت 9 تا 11:30 به تهیه كنندگی، سردبیری و كارگردانی ساجد قدوسیان از رادیو ایران پخش می‌شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
صبح جمعه با شما