صبح جمعه با شما جمعه از ساعت 09:00 به مدت 150

رادیو ایران و ویژه برنامه «صبح جمعه ای ها» به مناسبت روز پدر

برنامه سازان «صبح جمعه با شما» سه شنبه 26 بهمن، همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) ویژه برنامه «صبح عید با شما» را تقدیم می كنند.

1400/11/25
|
10:11
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه كننده و كارگردان برنامه گفت: در ویژه برنامه روز میلاد مولای متقیان برخی از پدران قدیمی و جدید برنامه «صبح جمعه با شما» حضور خواهند داشت تا درباره موضوع محوری برنامه كه همان تفاوت پدران امروزی و دیروزی است گفتگو كنند و در این بین لحظات مفرحی را برای مخاطبان برنامه رقم بزنند.
وی ادامه داد: البته در كنار میهمانان برنامه نمایش های كمدی و طنزآهنگ هایی تهیه كرده ایم كه امیدواریم مورد توجه شنوندگان قرار بگیرد.
ساجد قدوسیان درباره مهمانان برنامه افزود: در ویژه برنامه روز پدر در خدمت چند تن از پیشكسوتان برنامه از جمله بیوك میرزایی و عباس محبی و داود منفرد هستیم و در كنار ایشان محمدرضا لبیب و حمیدرضا اللهیاری و آرش راسخ نیز حضور خواهند داشت.
لازم به ذكر است كه ایزد كاویانی نوازنده با سابقه تمبك نیز به صورت زنده هنرمندان را در این برنامه همراهی خواهد كرد.
در پایان این تهیه كننده رادیویی تصریح كرد: از آنجایی كه نام مولا علی(ع) با مردانگی و خوی پهلوانی عجین شده از تورج پهلوانیان نیز دعوت كرده ایم تا با همراهی ضرب زورخانه قطعاتی را در وصف مولا به صورت زنده اجرا كند.
«صبح عید با شما» سه شنبه 26 بهمن همزمان با سالروز میلاد با سعادت مولای متقیان علی (ع) به تهیه كنندگی و كارگردانی ساجد قدوسیان، و با اجرای نسیم رفیعی ساعت 9:00 صبح و از رادیو ایران به صورت زنده پخش خواهد شد.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
صبح جمعه با شما