راهی به آبادی شنبه، دوشنبه، چهارشنبه از ساعت 22:05 به مدت 20 دقیقه

رادیو ایران

راهي به آبادي

معرفی روستاهای ایران در «راهی به آبادی»

برنامه «راهی به آبادی» چهارشنبه سی ام فروردین به روستای «شمس آباد» روستایی در دهستان حسن‌آباد بخش فشاپویه شهرستان ری استان تهران سفر می كند.

1402/01/30
|
12:36
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، برنامه «راهی به آبادی» به صورت مستند گزارشی از روستاهای ایران با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستی و محصولات و ظرفیت های اقتصادی روستاها پخش می‌شود.

راضیه حسینعلی تهیه كننده برنامه «راهی به آبادی» بیان كرد: شهرك صنعتی «شمس‌آباد»، بزرگ‌ترین شهرك صنعتی ایران است كه در جنوب استان تهران با وسعتی بالغ بر 3 هزار هكتار واقع شده است.

موقعیت مكانی شهرك صنعتی «شمس‌آباد» در كیلومتر 45 اتوبان تهران – قم، در مجاورت شهر حسن‌آباد، در فاصله 5كیلومتری از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و فاصله 8كیلومتری از اولین ایستگاه راه‌آهن تهران می‌باشد.
وی ادامه داد: از جاذبه های گردشگری نزدیك به «شمس آباد» می توان به دریاچه ی فشافویه، یكی از دریاچه های تفریحی گردشگری برای شهروندان قمی و تهرانی نام برد.

حسینعلی افزود: عباس سنجری گزارشگر برنامه به روستا می رود و ضمن معرفی جاذبه های گردشگری این روستا با اهالی و كار آفرینان نیز در مورد محصولات روستا و پروژه های عمرانی گفت و گو می كند.
گفتنی است «راهی به آبادی» شنبه، دوشنبه، چهارشنبه، ساعت 22:30 به تهیه كنندگی راضیه حسینعلی از رادیو ایران پخش می‌شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
راهی به آبادی