سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

تاکنون پیش از 147 میلیون دوز واکسن تزریق شده است

مدیر مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه امروز در رعایت شیوه نامه های بهداشتی نوعی سهل انگاری به وجود آمده است.

1401/01/21
|
17:56

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «محمد هاشمی» مدیر مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره وضعیت شیوع کرونا در کشور گفت: تعداد فوتی های بیماری کرونا از روز گذشته تا به امروز، 12 درصد افزایش داشته است و موارد سرپایی نیز نسبت به روز گذشته با کاهش 38 درصدی روبرو بوده است.

وی در ادامه امروز میزان بستری ها نسبت به روز گذشته حدود 35 درصد کاهش داشته است، افزود: با توجه به حجم سفرهای مردم در تعطیلات نوروز، فعلا درباره وضعیت شیوع کرونا نمی توان نظر قطعی داد، وضعیت نهایی در هفته های آتی مشخص خواهد شد.

مدیر مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت به وضعیت واکسیناسیون در کشور نیز اشاره کرد و با بیان اینکه در حال حاضر پیش از 147 میلیون دوز واکسن تزریق شده است، گفت: متاسفانه امروز در رعایت شیوه نامه های بهداشتی نوعی سهل انگاری به وجود آمده است.

محمد هاشمی خاطر نشان کرد: ویروس کرونا همچنان در کمین است و هر نوع سهل انگاری ممکن است خطرات جبران ناپذیری را بر کشور وارد کند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر