سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

برای تحقق شعار سال نیازمند تغییر در نوع نگاه و رفتار هستیم

افشین کلاهی گفت: در حال حاضر به غیر از نهادهای مرتبط، فضای عمومی و اقتصادی کشور هنوز پذیرای حضور این شرکت ها نیست و نگاه ها و رفتارها همچنان سنتی است.

1401/01/28
|
11:57

به گزارش شبکه رادیویی ایران،«افشین کلاهی» رییس تشکل ها و انجمن های شرکت های دانش بنیان در برنامه «سلام صبح بخیر» به پیام نوروزی مقام معظم رهبری در سال 1401 ( تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین) پرداخت و گفت: برای تحقق شعار سال نیازمند تغییر در نوع نگاه و رفتار هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر حدود 6 هزار و 700 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد، گفت: هر چند این شرکت ها طی این سال ها تولیدات و محصولات خوبی داشته اند اما در فضای عمومی اقتصاد چندان احساس نمی شوند.

رییس تشکل ها و انجمن های شرکت های دانش بنیان در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: در حال حاضر به غیر از نهادهای مرتبط، فضای عمومی و اقتصادی کشور پذیرای حضور این شرکت ها نیست و نگاه ها و رفتارها همچنان سنتی است.

کلاهی یادآور شد: شرکت های دانش بنیان توانایی این را دارند که روال ها، رفتارها و مدل های کسب و کار را در کشور تغییر دهند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر