سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

سال گذشته با کمک مردم 60 نفر از محکومان جرائم غیر عمد آزاد شدند

سلم آبادی گفت: مرکز تخصصی نیکوکاری یاضامن آهو در دهه سوم ماه مبارک رمضان با راه اندازی پویش ملی «به عشق علی» قصد دارد تعدادی از زندانیان را آزاد سازد.

1401/01/31
|
16:00

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «رضا سلم آبادی» مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی در برنامه «سلام صبح بخیر» به پویش ملی به عشق علی (ع) اشاره کرد و گفت: مرکز تخصصی نیکوکاری یاضامن آهو در مشهد مقدس که همواره با کمک خیرین سعی در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد دارد سال گذشته 60 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد را با کمک مردم از زندان آزاد کرد.

وی در ادامه افزود: این مرکز در تلاش است امسال در دهه سوم ماه مبارک رمضان با راه اندازی پویش ملی «به عشق علی (ع)» تعداد دیگری از زندانیان را آزاد سازد.

سلم آبادی در بخش دیگر صحبت هایش در پاسخ به این پرسش که کمیته امداد خراسان‌جنوبی در پویش به عشق علی (ع) برای کمک به نیازمندان حاشیه شهرها چه اقداماتی را انجام داده است، افزود: کمیته امداد خراسان‌جنوبی برای خانواده هایی که مبالغ محکومی کمی (زیر ده میلیون) دارند این امکان را دارد پیش از اجرای حکم و اعزام فرد به زندان، با کمک مردم مبلغ محکومیت را پرداخت کند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر