سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

متقاضیان برای دریافت وام ازدواج باید ضامن معتبر داشته باشند

معاون اداره اعتبارات بانك مركزی گفت: بانك ها در سال گذشته به 27 هزار نفر، 21 میلیارد ریال وام پرداخت كرده اند این میزان در سال جاری به 50 هزار میلیارد ریال رسیده است.

1401/02/18
|
15:14
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران سحابی معاون اداره اعتبارات بانك مركزی در برنامه «سلام صبح بخیر» به وام ازدواج و شرایط آن پرداخت و گفت: جزئیات و شرایط دریافت وام در بخشنامه ای كه به سیستم های بانكی ابلاغ كرده ایم آورده شده است، متقاضیان می توانند با در دست داشتن اصل و كپی شناسنامه، كارت ملی و سند ازدواج به همراه شناسنامه و كارت ملی ضامن، نسبت به دریافت وام اقدام كنند.

وی در ادامه افزود: متقاضیان برای دریافت وام ازدواج لازم است ضامن معتبر داشته باشند اگر بانكی از متقاضی دو ضامن بخواهد قطعا تخلف محسوب می شود.

معاون اداره اعتبارات در بخش دیگر صحبت هایش با اشاره به اینكه امسال در مقایسه با سال گذشته تسهیلات بیشتری به متقاضیان ارائه شده است، گفت: بانك ها در سال گذشته به 27 هزار نفر، 21 میلیارد ریال وام پرداخت كرده اند این میزان در سال جاری به 50 هزار میلیارد ریال رسیده است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر