سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

متقاضیان برای دریافت وام ازدواج باید ضامن معتبر داشته باشند

معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: بانک ها در سال گذشته به 27 هزار نفر، 21 میلیارد ریال وام پرداخت کرده اند این میزان در سال جاری به 50 هزار میلیارد ریال رسیده است.

1401/02/18
|
15:14

به گزارش شبکه رادیویی ایران سحابی معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی در برنامه «سلام صبح بخیر» به وام ازدواج و شرایط آن پرداخت و گفت: جزئیات و شرایط دریافت وام در بخشنامه ای که به سیستم های بانکی ابلاغ کرده ایم آورده شده است، متقاضیان می توانند با در دست داشتن اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج به همراه شناسنامه و کارت ملی ضامن، نسبت به دریافت وام اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: متقاضیان برای دریافت وام ازدواج لازم است ضامن معتبر داشته باشند اگر بانکی از متقاضی دو ضامن بخواهد قطعا تخلف محسوب می شود.

معاون اداره اعتبارات در بخش دیگر صحبت هایش با اشاره به اینکه امسال در مقایسه با سال گذشته تسهیلات بیشتری به متقاضیان ارائه شده است، گفت: بانک ها در سال گذشته به 27 هزار نفر، 21 میلیارد ریال وام پرداخت کرده اند این میزان در سال جاری به 50 هزار میلیارد ریال رسیده است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر