سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

29 میلیون نفر از مردم دوز سوم واكسن كرونا را دریافت نكرده اند

سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا گفت: به افرادی كه تاكنون واكسن كرونا را دریافت نكرده اند توصیه می شود برای سلامت خود، خانواده و جامعه این موضوع را جدی بگیرند و با مراجعه به مراكز درمانی نسبت به دریافت واكسن اقدام كنند.

1401/03/21
|
11:05
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران در پاسخ به این پرسش كه تاكنون چه تعداد از ایرانیان واكسن كرونا را دریافت نكرده اند؟ گفت: 14 میلیون از هموطنان با آنكه شرایط تزریق دوز اول واكسن كرونا را داشته اند اما آن را تزریق نكرده اند در كنار این تعداد 8 میلیون نفر نیز دوز اول را دریافت و دوز دوم را دریافت نكرده اند.

وی در ادامه با بیان اینكه 29 میلیون نفر از مردم نیز دوز سوم واكسن كرونا را دریافت نكرده اند، گفت: ستاد ملی كرونا بیشتر به دنبال سیاست های تشویقی بوده و در این زمینه از سیاست های الزام آور كمتر استفاده كرده است.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان كرد: به افرادی كه تاكنون واكسن كرونا را دریافت نكرده اند توصیه می شود برای سلامت خود، خانواده و جامعه این موضوع را جدی بگیرند و با مراجعه به مراكز درمانی نسبت به دریافت واكسن خود اقدام كنند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توكلی» و «حامد نجم الهدی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر