سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

بخش وسیعی از استان سیستان و بلوچستان شاهد بارش الهی بوده است

استاندار استان سیستان و بلوچستان گفت: طی یك هفته گذشته، اطلاع رسانی خوبی در خصوص آبگرفتگی از طریق رادیو، شبكه استانی و فضای مجازی انجام شد این اطلاع رسانی ها تا حد زیادی در كاهش خسارات نقش مهمی ایفا كرده است.

1401/05/05
|
14:15
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران،«حسین مدرس خیابانی» استاندار استان سیستان و بلوچستان در برنامه «سلام صبح بخیر» به زلزله اخیر در استان سیستان و بلوچستان اشاره كرد و گفت: ستاد بحران استان سیستان و بلوچستان از هفته پیش، به هموطنان هشدارهایی جدی در خصوص آبرفتگی و سیلاب این استان داده بود.

وی در ادامه با بیان اینكه بخش وسیعی از استان شاهد بارش الهی بوده است، گفت: شهر زاهدان روز گذشته شاهد 27 میلیمتر آب گرفتگی بود كه متاسفانه دو نفر از هموطنان به دلیل اتصال برق، جان خود را از دست دادند.

استاندار استان سیستان و بلوچستان در بخش دیگر، در پاسخ به این پرسش كه تمهیدات اندیشیده شده چقدر در كاهش خسارات نقش داشته است، گفت: طی یك هفته گذشته، اطلاع رسانی خوبی در خصوص آبگرفتگی از طریق رادیو، شبكه استانی و فضای مجازی انجام شد، این اطلاع رسانی ها تا حد زیادی در كاهش خسارات نقش داشته است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توكلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر