سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

تسهیلات مسكن روستایی در 5 مرحله به متقاضیان پرداخت می شود

رییس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی گفت: متقاضیان برای دریافت این وام، لازم است ضمن اخذ پروانه ساخت جمع آوری مسكن فرسوده، خانه نوساز را با رعایت اصول فنی و بر اساس نقشه های مصوبه احداث كند.

1401/05/09
|
14:58
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، اكبر نیكزاد رییس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره جزئیات جزئیات پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسكن روستایی گفت: با دستور رئیس جمهور و همراهی سازمان برنامه و بودجه پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسكن روستایی با سود 5 درصد از شنبه هشتم مرداد آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: پرداخت وام مسكن روستایی به بانك مركزی و بانك‌های عامل ابلاغ شده و از روز شنبه هشتم مرداد عملیاتی شده، روستاییان می‌توانند به بنیاد مسكن در شهرستان‌ها مراجعه كنند و با ارائه مدارك به بانك عامل معرفی شوند.

نیكزاد در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینكه این وام مختص به ساخت و سازهای مستحكم روستایی می شود، گفت: متقاضیان برای دریافت این وام، لازم است ضمن اخذ پروانه ساخت جمع آوری مسكن فرسوده، خانه نوساز را با رعایت اصول فنی و بر اساس نقشه های مصوبه احداث كند.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی و اجرای حامد نجم الهدی و سعید توكلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر