سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

داوطلبان تا 22 مرداد ماه فرصت انتخاب رشته دارند

معاون اجرایی آزمون های سازمان سنجش كشور گفت: فرم های انتخاب رشته از 17 مرداد سال جاری بر روی تارنمای سازمان سنجش قرار می گیرد.

1401/05/12
|
15:11
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «حسن مروتی» معاون اجرایی آزمون های سازمان سنجش كشور در برنامه «سلام صبح بخیر» از اعلام نتایج اولیه كنكور 1401 خبر داد و گفت: فرم های انتخاب رشته از 17 مرداد سال جاری بر روی تارنمای سازمان سنجش قرار می گیرد، داوطلبان تا 22 مرداد ماه فرصت انتخاب رشته دارند.

وی در ادامه با بیان اینكه در صورت نیاز، این تاریخ تمدید خواهد شد، گفت:توصیه می شود داوطلبان در این فرصت پنج روز انتخاب رشته خود را انجام دهند.

معاون اجرایی آزمون های سازمان سنجش كشور در بخش دیگر صحبت هایش از امكانات ویژه سازمان سخن گفت و افزود: سازمان سنجش كشور برای همه داوطلبان امكان انتخاب رشته مجازی را (با توجه به رتبه و ظرفیت دانشگاه های در سال های گذشته) فراهم كرده است، این بخش از فردا 13 مرداد بر روی تارنمای سازمان فعال خواهد شد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:15 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» و اجرای«حامد نجم الهدی» و «سعید توكلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر