سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

سفر ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش به دور دنیا قدرت ایران را به نمایش گذاشت

جانشین معاونت عملیات نیروی دریایی ارتش گفت: وقتی ارتشی با یگان ویژه خود از راه آب به دور دنیا سفر می كند علاوه بر نمایش قدرت، برای دشمنان این سرزمین نیز نقش بازدارندگی نیز ایجاد می كند.

1402/02/30
|
13:05
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ناخدا محمد گل بازگیر جانشین معاونت عملیات نیروی دریایی ارتش در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره جزئیات ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش گفت: هركشوری برای آنكه بتواند قدرت خود را به سایر جهان نشان دهد نیازمند انجام عملیاتی بزرگ است ساخت یگان شناور به دست جوانان ایران علی رغم همه تحریم ها این هدف را به خوبی به همه جهان نشان داده است.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش كه این عملیات از ابعاد جهانی چه دستاوردهایی برای كشور داشته است؟ گفت: وقتی ارتشی با یگان ویژه خود از راه آب به دور دنیا سفر می كند علاوه بر نمایش قدرت، برای دشمنان این سرزمین نیز نقش بازدارندگی نیز ایجاد می كند.

جانشین معاونت عملیات نیروی دریایی ارتش بخش دیگر صحبت هایش را به دست اندازهای صورت گرفته در طول سفر اختصاص داد و گفت: ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش زمانیكه وارد اقیانوس اطلس شد هر چند ناوشكن دنا و ناو بند مكران آن مورد تحریم قرار گرفت اما این تحریم ها بر روند كار تاثیر نگذاشت و ناوگروه به مسیر خود تا پایان ادامه داد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر