سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

نرخی كه مصوب می شود لازم الاجراست

تقوی معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت از مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان گفت: در بخش خدمات مربوط به سیستم حمل و نقل، نرخ ها و قیمت گذاری ها كاملا كارشناسی شده است و عدم رعایت آن و تخلف و سرپیچی از قانون محسوب می شود.

1402/03/02
|
19:12
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، اكبر تقوی معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت از مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به بحث درباره تغییر قیمت ها در بخش خدمات حمل و نقل پرداخت و گفت: بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس نرخ مشخصی دارد، این بخش هر دو سال بر حسب گذشت زمان و تغییراتی كه در سطح اقتصاد ایجاد می شود تعرفه جدیدی را را دریافت می كنند.

وی در ادامه با بیان اینكه پس از پشت سرگذاشتن بحث های كارشناسی در انجمن های صنفی مربوطه، سازمان های ذی ربط و وزارت راه، ستاد تنظیم بازار هفته گذشته در بحث قیمت مربوط به حمل و نقل تصمیماتی را اتخاذ كرد؛ گفت: این نرخ ها و قیمت گذاری ها كاملا كارشناسی شده است و رعایت آن برای تمام بخش ها الزامی و هر گونه سرپیچی از آن تخلف محسوب می شود.

معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان، خاطر نشان كرد: سازمان حمایت از مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان از طریق بازرسی های نوبه ای، دوره ای و یا از راه دریافت شكایات و گزارشات، بر لزوم رعایت مصوبات و نرخ های تعیین شده اقدام می كند.

در ادامه می شنوید.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:15 به تهیه كنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر