سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

تفاوت قیمت گوشت داخلی و وارداتی، مشکل امروز نظام توزیع

مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت و گو با رادیو ایران گفت: سازمان تعزیرات حکومتی امکان نظارت بر همه مراکز را ندارد، از این رو سعی بر آن شده بحث نظارت را بر تعدادی محدود انجام دهیم.

1397/11/24
|
10:30

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ محمد علی اسفنانی مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره نارضایتی مردم از نحوه توزیع گوشت قرمز گفت: طی چند ماه اخیر اگرچه واردات گوشت به اندازه نیاز مصرف مردم صورت گرفته است اما تفاوت قیمت آن با نرخ گوشت داخلی وضعیت نظام توزیع را با مشکل مواجه ساخته است.
وی در ادامه به بحث نظارت و آخرین اقدامات انجام شده در این خصوص اشاره کرد و افزود: سازمان تعزیرات حکومتی اخیرا جهت نظارت بیشتر بر توزیع گوشت با دادستان تهران جلسات متعددی را به شکلی مستمر برگزار کرده است، ضمن آنکه طی هفته های اخیر با همکاری معاونان دادستان تهران، در تهران و سراسر ایران برای نظارت بیشتر بر نحوه توزیع گوشت، گشت های ویژه ای را به این امر اختصاص داده ایم.
مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران بخش دیگر صحبت های خود را به مشکلات موجود اختصاص داد و گفت: علی رغم اقدامات انجام شده باید گفت در بحث نظارت بر نحوه توزیع گوشت قرمز اشکالات زیاد و جدی وارد است. از آنجا که سازمان تعزیرات امکان نظارت بر همه مراکز را ندارد از این رو سعی بر آن شده بحث نظارت را بر تعدادی محدود انجام دهیم.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و اجرای نوید نوروزی از رادیو ایران بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر