سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

اما و اگرهای افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 98

غلامرضا کاتب عضو هئیت رئیسه مجلس در گفت و گو با رادیو ایران گفت: مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق برای تصویب نهایی به شورای نگهبان ارجاع شده است.

1397/12/12
|
12:38

اجرای افزایش صفر تا 10 درصدی کارکنان بعید به نظر می رسد
غلامرضا کاتب رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به بحث افزایش حقوق سال 98 کارکنان دولت پرداخت و با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در خصوص مصوبات تصویب شده خود منتظر نظر شورای نگهبان است، گفت مجلس شورای اسلامی طی روزهای گذشته مصوبه افزایش حقوق کارکنان دولت تا میزان 400 هزار تومان را تصویب کرده است و این افزایش حقوق که مخالفت دولت را به همراه داشته برای تصویب نهایی به شورای نگهبان ارجاع داده شده است.
وی در ادامه به افزایش حقوق صفر تا ده درصدی نیز اشاره کرد و گفت: از آنجا که دولت توان پرداخت بخش اول مصوبه یعنی افزایش حقوق کارکنان به مبلغ 400 هزار تومان را ندارد، اجرای بخش دوم مصوبه، بعید به نظر می رسد.

اختصاص اعتبار ماهانه یک میلیونی به هرخانوار 5 نفره ایرانی به جای ارز ترجیحی

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی در بخش دیگر صحبت هایش درباره پیشنهاد اختصاص اعتبار ماهانه یک میلیونی به هرخانوار 5 نفره ایرانی به جای ارز ترجیحی نیز گفت: خبر منتشر شده به هیچ عنوان صحت ندارد. این بحث در کمیسیون تلفیق و در صحن اصلی مجلس مطرح نشده و خبرهای انتشار یافته صرفا دیدگاه و نظر شخصی است.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر