سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

تداوم خدمت رسانی به سیل زدگان توسط نیروی هوایی ارتش

امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت : بالغ بر 200 تن بار را به اهواز و خرم آباد ارسال کردیم

1398/01/17
|
10:25

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره اقدامات این نیرو برای کمک به سیل زدگان گفت : با توجه به اینکه تعدادی از هموطنان در استان های مختلف دچار خسارت شدند کارکنان نیروی هوایی از همان روز اول برای خدمت اعزام شدند و همه خلبانان و کارکنان فنی ما خدمت رسانی را در دستور کار قرار دادند.
وی در ادامه افزود : با توجه به ظرفیت های بالا در نیروی هوایی و با سرعت زیاد، ناوگان ما در خدمت کمک های مردمی قرار گرفت و بالغ بر 200 تن بار را به اهواز و خرم آباد ارسال کردیم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه با بالگرد این محموله ها ارسال شد و این کار ادامه دارد، تصریح کرد : در چند روز گذشته فرمانده کل ارتش در مناطق سیل زده حضور پیدا کردند و همه نیروها را بسیج کردند و همه ظرفیت ها آماده هستند.
امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده همچنین خاطرنشان کرد : در مناطق صعب العبور از تمام ظرفیت ها استفاده می کنیم و در خدمت مردم هستیم و تا جایی که امکان داشته کارها صورت گرفته است.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر