سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

بیمارستان تخصصی صحرایی امروز در خوزستان افتتاح می شود

دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت : بیش از 170 فروند شناور به مناطق سیل زده اعزام کردیم

1398/01/20
|
08:41

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران از شرایط کمک رسانی به مناطق سیل زده گفت : نیروی دریایی سپاه بعد از ابلاغ فرمانده معظم کل قوا برای کمک رسانی نیروهای مسلح به مردم، وارد عمل شد و چند روزی است که در خدمت مردم خوزستان هستیم.
وی در ادامه افزود : نیروی دریایی سپاه در گلستان هم بیمارستان داشت و قایق هایی را به شیراز و خوزستان اعزام کردیم و با تمام توان حاضر شدیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد : با بهره گیری از بسیج دریایی که به تازگی در نیروی دریایی سپاه شکل گرفته در منطقه سیل زده حاضر شدیم.
دریادار تنگسیری یادآور شد : بیش از 170 فروند شناور اعزام کردیم و این تعداد بیشتر هم خواهد شد که بیمارستان تخصصی صحرایی امروز در خوزستان افتتاح میشود که بتوانیم به مردم خوزستان کمک رسانی کنیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه همدلی نیروهای مسلح در این شرایط با مردم است که مشابه دوران دفاع مقدس است، خاطرنشان کرد : حضور مردم و نروهای مسلح در بحث کمک رسانی به سیل زدگان بی نظیر بود و این اراده در دفاع از کشور هم وجود دارد که ما به عنوان یک سرباز در آب های خیلج فارس حاضر می شویم و این آمادگی در بین تمامی نیروهای مسلح وجود دارد.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:35 با اجرای نوید نوروزی و تهیه کنندگی آرمان ستوده پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر