سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

در تمامی جاده های استان گلستان تردد صورت می گیرد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در گفت و گو با رادیو ایران گفت: رانندگان در مسیرهای کوهستانی این استان که با خطر ریزش و رانش روبرو است، جانب احتیاط را رعایت کنند.

1398/07/09
|
10:23

در بهار امسال استان گلستان شاهد بروز سیل بی سابقه بود.
این سیل خسارات زیادی در برداشت و خانه ها و بخش هایی از جاده های این استان را با آسیب دیدگی جدی روبرو کرد.
به گزارش شبکه رادیویی، عباس سنجری گزارشگر برنامه «سلام صبح بخیر» برای اطلاع بیشتر از روند بازسازی جاده ها در طول این ماه ها، با مهندس غلامرضا بیگی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت و گو کرده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در گفت و گوی اختصاصی با عباس سنجری گزارشگر برنامه «سلام صبح بخیر» درباره روند بازسازی های جاده های این استان گفت: این سیل بی سابقه که از 26 و 27 اسفند سال 97 در استان گلستان به وقوع پیوست، حدود یک هزار کیلومتر از راه های این استان را بین 30 تا 100 درصد دچار آسیب دیدگی کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه در پی وقوع سیل در استان گلستان، 97 نقطه از بندر ترکمن، گمیشان و آق قلا دچار برش خوردگی شدند، افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان پس از وقوع این اتفاق وارد عمل شد و بواسطه لوله های بتنی و فولادی و احدث راه های دسترسی، زمینه خدمات رسانی را برای مردم منطقه فراهم ساخت.
غلامرضا بیگی بخش دیگر صحبت هایش را به وضعیت جاده های استان گلستان اختصاص داد و با بیان اینکه هم اکنون هیچ جاده ای بسته نیست و در تمامی جاده های این استان تردد صورت می گیرد، خاطر نشان کرد: رانندگان در مسیرهای کوهستانی این استان که با خطر ریزش و رانش روبرو است، جانب احتیاط را رعایت کنند.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر